Kulinaaria Instituudi eesmärk on olla kõrgete kulinaarsete kunstide arendamise 
keskus Eestis.


Kohvik Spirit pakub modernse interjööri ja rahvusvahelise köögiga stiilset ja põnevat elamust igale külastajale. Spiriti interjöör koosneb huvitavatest killukestest - alates ehedast lehtpuidust põrandast, looduskivist- ja puidust seintest ja karusnahkadest, lõpetades värviliste patjade, elava tulega kamina ning erinevate kunstipäraste väljapanekutega. Kõik eelmainitu seob aga uhkeks tervikuks abivalmis ja  särasilmne teenindus ning mõnus muusika.

Spiriti gurmeepool astub aga ühte jalga Eesti ühe hinnatuima restoraniga Ö, jagades sõbralikult nii köögipoolt kui meisterkokkasid. Rahvusvaheline menüü pakatab hõrkudest roogadest, sh leiate menüüst ka rohkelt kergemaid salateid, suppe ja sushi komplekte ning uhke valiku põnevaid kokteile. Ühiseks juhtivaks chef de cuisine'iks on Spiritil ja Ö´l Dmitri Fomenko, kel oskus luua võluvaid maitsekõlasid ning valada need lihtsasse vormi.

Tänu oma koduselt modernistlikule interjöörile, valgusküllasusele ja mõnusatele istumispaikadele, on kohvik Spirit armastatud koht nii lõunatamiseks, ärikohtumisteks kui ka nädalalõpu kokteiliõhtuteks enne klubiöösse sukeldumist.

Spirit

Kohvik spirit

Mere pst 6E, Tallinn
Telefon 661 6151
sirli@bonbon.ee

tutvu menüüga 

         

       


Manifest

"Toetan Põhjala köögi manifesti põhimõtteid!" Allkirja saab anda siin! »