Uudised

Kulinaaria Instituudi eesmärk on olla kõrgete kulinaarsete kunstide arendamise 
keskus Eestis.


Konverents “Ühiskond ja põllumajandusteadus”

19.03.2010
Eesti Maaviljeluse Instituut koostöös Põhjamaade Ministrite Nõukogu Esindusega Eestis korraldab 24. ja 25. märtsil põllumajanduskonverentsi, kus muuhulgas tuleb jutuks projekt "Uus Põhjala toit". 

Konverentsiteemad on jagatud kahele päevale ning  Te saate valida: kas soovite osaleda mõlemal päeval või valite ühe pakutud teemaderingist. Teie parimaks kaasamiseks on mõlemal päeval ettekannetest sünkroontõlge.


I päev

Esimesel päeval keskendutakse Põllumajandusteaduste arengule läbi viimaste aastakümnete ning EMVI panusele ühiskonna muutunud vajaduste täitmisel. Esimesel konverentsipäev algab kell 10.00 ja töökeel on eesti keel. Kell 15.30 kuni 17.30 toimub kontsert ja vastuvõtt.

II päev

Teine päev on osa Põhjamaade Ministrite Nõukogu projektist “Uus Põhjala toit”. Sel päeval keskendutakse põllumajandussaaduste suunale läbi uuemate teadussaavutuste jagamise ning kasvava põllumajanduse rolli defineerimise. Teine konverentsipäeva algab kell 10.00 ja töökeel on inglise keel. Kell 14.30 algab ümarlaua diskussioon, mille eesmärgiks on teadussaavutuste rakenduslikkuse teemaline arutelu.

Lisainfo

Konverents toimub 24. ja 25. märtsil Riigikogu konverentsisaalis, aadressil Lossi plats 1, Tallinn.

Oma tulekust teatada telefonil 6711 542 või e-posti aadressil: info@eria.ee hiljemalt 22. märtsiks k.a.

         

       


Manifest

"Toetan Põhjala köögi manifesti põhimõtteid!" Allkirja saab anda siin! »